2 Broke Girls

07:45


Selamm!
Direk konuya giriş yapıyorum ve bugün size en sevdiğim dizilerden biri olan 2 Broke Girls'den bahsetmek istiyorum.

Hala devam eden bir dizi olmakla birlikte şu ana kadar yayınlanan tüm bölümlerini izlemiş bulunmaktayım.Yabancı dizilerin en güzel tarafı bölümlerin uzun olmaması. Ben de yabancı dizilere bu dizi ile başlamış oldum. Tumblr'da hep repliklerini görüyordum ve gerçekten hoşuma gidiyorlardı.Komedi seven biri olarak da ilk boş zamanımda diziye başladım.

Oyunculara gelirsek,özellikle Kat Dennings çok güzel bir kadın ve biraz araştırdıktan sonra kedilere de takıntılı olduğunu öğrendim. (Adeta bir ben )

Konusu:
Başrollerini iki güzel oyuncunun üstlendiği 2 Broke Girls, iş dışında hayal kurmaya vakti olmayan Max ile o güne kadar tüm hayalleri anında gerçeğe dönüştürülmüş Caroline'ın ortak hayallerinin peşinden koşma hikayesini anlatıyor. 
Sex and the City’nin yaratıcılarından Michael Patrick King’in imzasını taşıyan ve başrollerini iki güzel oyuncunun üstlendiği 2 Broke Girls, son yıllarda erkeklerin hüküm sürdüğü komedi dizileri arasında öncelikle bu yönüyle dikkatleri çekiyor. Dizinin başkarakteri Max’i canlandıran Kat Dennings, erkek egemenliğinden bunalan izleyiciler için fıstık gibi iki kızın maceralarını anlatan bu dizinin kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu düşünüyor. Bugüne kadar birçok sinema filmi ve televizyon dizisinde yer alan Dennings, kariyerinde yıllardır beklediği hamleyi sonunda 2 Broke Girls ile yapmayı başardı. Caroline Channing'i canlandıran Beth Behrs ise bu “eski milyoner/ yeni züğürt” karakterinin kızın bazı izleyicilere fazlasıyla “züppe” gelebileceğini, ancak onun sadece dilinin kemiği olmadığını söylüyor. Behrs’e göre dizinin iki ana karakteri birbirine muhtaçlar. Max’in çalışkanlığı ve el becerisiyle ürettiği top kekleri var; Caroline’da ise bu top kekleri pazarlayarak köşeyi dönmeyi düşünecek kadar büyük bir hayal gücü... Bunun için ihtiyaçları olan tek şey ise; 250 bin dolarlık bir sermaye. 
IMDB: 7.0
Kaynak : dizimag.co (Aynı zamanda benim en sevdiğim dizi sitesi olur,diziye kaldığınız yerden devam ettirme gibi harika bir özelliği de var)

Max Black
Biraz depresif ama becerikli aynı zamanda da muhteşem bir laf sokma yeteneği olan karakterimiz.

Caroline Channing
Eskiden zengin olduğu için şimdiki hayatında zaman zaman acıdığım karakterimiz.


Sophie
Aksanına bayılıyorum sdfgh


Han
Zavallı patroncuğumuz.

Karakterler hakkında çok fazla bilgi vermedim ki merak edip izleyin asdfg
Şimdi sizi fotoğraf ,gif ve repliklerle baş başa bırakıyorum.
En sevdiğim repliklerden biri sdfghj


-Ecem
You Might Also Like

2 yorum

  1. Max, bebeğim ya ^^ Bazen diziyi izlerken Caroline'nın burada ne işi var falan diyorum, ama hakkını vermek lazım :))

    YanıtlaSil
  2. eğlenceli bir diziye benziyor ;)

    YanıtlaSil

çok tıklanan postlarım

çok tıklanmış hmm

beğenebilirsiniz

Bu blog kitap,müzik,dizi,film,magazin,moda,gezi,fotoğrafçılık,photoshop,bakım,kozmetik ve dekorasyon içerir.

Subscribe

Bumerang - Yazarkafe